Novinky v rezervačním systému iSport

5. 4. 2017

Dotazníky spokojenosti

Dotazníky spokojenosti

Dotazníky spokojenosti – zpětná vazba je nová funkce pro provozovatele skupinových cvičení. Služba dotazníků umožňuje poslat e-mailem uživatelům odkaz na dotazník spokojenosti s přednastavenými otázkami.

Dotazníků je možné používat několik současně. Například provozovatel si vytvoří nový dotazník pouze pro víkendový workshop a zároveň může používat i obecný dotazník pro ostatní aktivity.

15. 11. 2016

Rozšířené možnosti nastavení oprávnění pro obsluhu systému

Rozšířené možnosti nastavení oprávnění pro obsluhu systému

V rezervačním systému jsme doplnili možnost nastavení různého oprávnění pro přístup obsluhy systému. Existují dva základní druhy přístupu:
a) administrátor – plná práva, může měnit nastavení systému,
b) obsluha – omezená práva, nemůže měnit nastavení systému, pracuje pouze s rezervacemi a uživatelskými účty.

Novinkou v systému je možnost doplnit k jednotlivým účtům obsluhy ještě dodatečná oprávnění. Účet obsluhy může mít zakázáno mazat rezervaci, manipulovat s kreditem, přidávat nebo stornovat permanentky uživatelů a další omezení.

24. 10. 2016

Dětské aktivity a rozšířená evidence dětí na cvičení

Dětské aktivity a rozšířená evidence dětí na cvičení

Někteří z našich zákazníků mají hlavní náplň práci s dětmi. Vznikla tak potřeba evidovat i další informace k rezervacím na dětské aktivity.

V rezervačním systému iSport je nově možné založit pro dítě doplňkový účet a uvést zde další podrobnosti, které provozovatel požaduje. Jedná se například o věk dítěte, datum narození, možné zdravotní komplikace nebo jména a kontaktní údaje pro oba rodiče.

6. 9. 2016

Vylepšené storno podmínky

Vylepšené storno podmínky

Storno podmínky jsou důležitou součástí systému a umožňují nastavení času, do kterého lze rezervaci bezplatně stornovat. V iSport systému je možné nastavit 3 druhy storno podmínek:

a) Čas před začátkem rezervace
b) Nastavení konkrétního času během dne
c) Nastavení procentuálních storno podmínek – NOVINKA

19. 5. 2016

Responzivní verze

Responzivní verze

Rezervační systém iSport je responzivní, to znamená, že se automaticky přizpůsobuje menším displejům mobilů a tabletů. Předchozí samostatná mobilní verze pro skupinová cvičení byla nahrazena novější a univerzálnější responzivní verzí. Ta je k dispozici pro všechny typy rezervací.

« předchozí   |1|2|3|4|5|   následující »

Novinky

Dotazníky spokojenosti

5. 4. 2017

Dotazníky spokojenosti – zpětná vazba je nová funkce pro provozovatele skupinových cvičení. Služba dotazníků umožňuje poslat e-mailem uživatelům odkaz na dotazník spokojenosti s přednastavenými otázkami. Dotazníků je... číst více

Nemáte web?

Tvorba webových stránek – reference

Zkuste také

Online rezervace pro restaurace

Provozujete ve svém centru také restauraci? Nabízíme Vám online rezervační systém pro restaurace.

Rezervační systém pro restaurace – RezervujStůlNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]