Novinky v rezervačním systému iSport

3. 7. 2015

Nové funkce - evidence členství a zablokování uživatele pro porušení storno podmínek

Nové funkce - evidence členství a zablokování uživatele pro porušení storno podmínek

Evidence členství

U jednotlivých uživatelů je možné evidovat, zda jsou členové sportovního klubu a volitelně i konec platnosti členství. Mnoho sportovních klubů nabízí členství s určitými výhodami nebo slevami pro své členy. Pokud je uživatel členem, zobrazí se u každé rezervace malý symbol s datem konce platnosti jeho členství.

11. 5. 2015

Přihlašování dětí na kurzy a cvičení

Přihlašování dětí na kurzy a cvičení

Pro dětské kurzy jsme připravili možnost zadat ke cvičení/kurzu jména dětí. Rezervaci obvykle provádějí rodiče a pokud mají více dětí, které navštěvují stejný kurz, je vhodné zadat jejich jména. Provozovatel má možnost označit si kurz, který je určen pro děti a u kterého se pak zobrazí pole pro zadání jmen.

Tuto funkci využívají naši zákazníci i pro hlídání dětí ve fitness centrech.

2. 3. 2015

Přiřazení náročnosti ke cvičení

Přiřazení náročnosti ke cvičení

V systému si nově můžete ke každému cvičení nebo aktivitě přiřadit stupeň náročnosti. Náročnost určíte počtem hvězdiček, např. od jedné do pěti.

22. 1. 2015

Platba převodem a synchronizace plateb s Fio bankou

Platba převodem a synchronizace plateb s Fio bankou

Platba převodem

Rezervační systém nyní umožňuje možnost platby převodem na účet. Tuto funkci je možné využít pro platbu rezervace, nákup permanentky nebo dobití kreditu.

Když chce uživatel zakoupit permanentku, vybere si z nabízených permanentek a zvolí platbu převodem. Systém mu pošle na e-mail číslo účtu provozovatele, variabilní symbol a částku k převodu.

15. 12. 2014

Novinky v systému

Novinky v systému

V rezervačním systému jsme vylepšili funkci permanentek. Administrátor si může nově určit, které sporty/cvičení se budou odečítat z které permanentky. Systém automaticky upozorní uživatele o nízkém stavu kreditu na permanentce, nebo o ukončení její platnosti.

Změnili jsme přihlašovací panel pro registrované uživatele, který je prostornější a uživatelsky přívětivější. Přibyla také možnost platby pomocí PayPal.

Novinky

Dotazníky spokojenosti

5. 4. 2017

Dotazníky spokojenosti – zpětná vazba je nová funkce pro provozovatele skupinových cvičení. Služba dotazníků umožňuje poslat e-mailem uživatelům odkaz na dotazník spokojenosti s přednastavenými otázkami. Dotazníků je... číst více

Nemáte web?

Tvorba webových stránek – reference

Zkuste také

Online rezervace pro restaurace

Provozujete ve svém centru také restauraci? Nabízíme Vám online rezervační systém pro restaurace.

Rezervační systém pro restaurace – RezervujStůlNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]