Novinky v rezervačním systému iSport

6. 5. 2012

Novinky v rezervačním systému

Novinky v rezervačním systému

Rezervační systém iSport neustále vylepšujeme a přibývají nové funkce, které provozovatelům usnadňují a zpřehledňují práci.

Kromě několika menších vylepšení jsme připravili i několik funkcionalit, které provozovatelé určitě ocení. Mezi ty nejdůležitější patří modul Newsletter, který umožňuje hromadné odesílání e-mailů klientům. Je skvělým pomocníkem pro oznamování různých akcí a novinek ve sportovním centru.

19. 2. 2012

Rozšířené storno podmínky rezervací

Rozšířené storno podmínky rezervací

Storno podmínky jsou důležitou vlastností rezervačního systému. Uživatelé mohou zrušit vlastní rezervace pouze určitý čas před začátkem lekce, resp. cvičení.

Nyní rezervační systém umožňuje nastavení různých storno podmínek pro jednotlivé sporty. Můžete tak mít fitness s možností storna třeba 2 hodiny před začátkem lekce a tenis s možností storna 12 hodin. Různé storno podmínky můžete také nastavit u jednotlivých cvičení.

30. 11. 2011

Oznamovací okna

Oznamovací okna

Oznamovací okno je novinkou v našem rezervačním systému iSport. Můžete ho využít pro sdělování akcí pořádaných ve Vašem centru, novinek a aktualit.
Pro každou záložku, resp. pro každý sport či cvičení můžete nechat zobrazit jiné okno s informacemi týkajícími se pouze dané aktivity.

Okno můžete nechat zobrazit pouze jednou po vstupu na stránku, nebo opakovaně v termínu, který si nastavíte pomocí kalendáře. Do okna můžete psát text, upravovat ho, vkládat odkazy, ale i obrázky, třeba náhledy akčních letáků apod.

18. 9. 2011

Last minute slevy

Last minute slevy

Máme další novinku pro provozovatele sportovních center, a speciálně pro ty, kteří nemají využitou plnou kapacitu svého zařízení. Nastavte si speciální ceny "na poslední chvíli".

Systém zobrazí last minute ceny v období a v čase, které zadáte. Tak můžete nastavit například 50% slevu na každé pondělí od 12 hodin. Zákazníkům tyto ceny systém poskytne třeba až od pondělního rána. Skvělá funkce pro sportovní centrum, které chce naplnit svou kapacitu.

11. 8. 2011

Nové funkce v systému

Nové funkce v systému

Přidali jsme další statistiky a doplnili grafy ke statistikám. Pro větší přehled rezervační systém také generuje reporty různých událostí, které se staly během vybraného období. Můžete si tak vyfiltrovat třeba zakoupení permanentky, vložené či stornované rezervace a další.

V uživatelských účtech jsme přidali nástroj pro rychlé vyhledání uživatelů podle jména. Stačí napsat část jména a uživatelé se ihned vyfiltrují v tabulce.

Modul zasílání SMS – pro klienty, kteří využívají skupinové rezervace...

Novinky

Dotazníky spokojenosti

5. 4. 2017

Dotazníky spokojenosti – zpětná vazba je nová funkce pro provozovatele skupinových cvičení. Služba dotazníků umožňuje poslat e-mailem uživatelům odkaz na dotazník spokojenosti s přednastavenými otázkami. Dotazníků je... číst více

Nemáte web?

Tvorba webových stránek – reference

Zkuste také

Online rezervace pro restaurace

Provozujete ve svém centru také restauraci? Nabízíme Vám online rezervační systém pro restaurace.

Rezervační systém pro restaurace – RezervujStůlNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]