Novinky v rezervačním systému iSport

23. 6. 2011

Cenové hladiny

Cenové hladiny

Nyní náš rezervační systém iSport umožňuje zadat každé uživatelské skupině libovolné ceny.
Tuto funkci využijí všichni, kdo potřebují nastavit jiné ceny pro VIP klienty či pro členy sportovního klubu.

Zadávání cen je přehledné a provozovatel může jednoduše snížit či zvýšit ceny o zadanou částku nebo počet procent. Po přihlášení do rezervačního systému se uživateli zobrazí ceny...

8. 4. 2011

Rezervace pro Segway

Rezervace pro Segway

Rezervační systém iSport jsme modifikovali pro online rezervace Segway projížděk.

Provozovatel webu Prague Segway Tours používal pro rezervace webové formuláře, které chtěl zachovat. Přeprogramovali jsme proto tyto formuláře pro rezervace a interně je spojili s rezervačním systémem iSport, který umožňuje rezervace dále spravovat.

Provozovatel si jednoduše zadává termíny na skupinové projížďky a tyto termíny jsou vypsány ve formuláři.  Rezervační systém automaticky nabízí pouze volná místa.

10. 1. 2011

Skupinové rezervace – více osob v jednom termínu

Skupinové rezervace – více osob v jednom termínu

Rezervační systém iSport nyní umožňuje rezervace pro více osob na jeden termín. Například na aerobik se může rezervovat 20 osob a 5 náhradníků na každé pondělí od 18 hodin. Není nic snazšího. Pomocí jednoduchého nástroje v administraci založíte jakoukoli aktivitu (aerobic apod.) s kapacitou – počtem míst a cvičitelem, a to i na měsíce dopředu.

Pokud provozujete cvičení jako fitness, jóga, aerobik, pilates, Zumba, spinning nebo třeba pořádáte přednášky ve vzdělávacím centru s určitou kapacitou, je pro vás systém iSport tou pravou volbou.

7. 11. 2010

Nové funkce v systému iSport

Nové funkce v systému iSport

Na vývoji sportovního systému iSport neustále aktivně pracujeme. Vylepšili jsme ovládání v administraci a odstranili drobné chybičky.

Mezi nové funkce patří možnost zpětného potvrzování rezervací e-mailem. Pokud provozovatel chce mít pod kontrolou veškeré rezervace, může si zvolit jejich zpětné potvrzování. Každá nová rezervace čeká na odsouhlasení. Provozovatel má možnost rezervaci potvrdit, nebo odmítnout. Při potvrzení systém odešle zákazníkovi e-mail o přijmutí jeho rezervace; při odmítnutí má obsluha možnost uvést do e-mailu důvod odmítnutí.

31. 8. 2010

Nový rezervační systém iSport

Nový rezervační systém iSport

Představujeme Vám novou verzi rezervačního systému iBowling. Systém jsme přejmenovali na iSport a plně vyhovuje nejen bowlingu, ale i dalším sportům – tenis, squash, badminton, fitness, aerobik, pilates, jóga, zumba, tanec atd.

Rezervační systém iSport nabízí hodně nových funkcí, například správu permanentek, registrace uživatelů, dlouhodobé rezervace, vylepšenou grafiku v různém barevném provedení a širokou škálu nastavení, které Vám umožní si systém přizpůsobit na míru a nedělat žádné kompromisy.

« předchozí   |1|2|3|4|5|   následující »

Novinky

Dotazníky spokojenosti

5. 4. 2017

Dotazníky spokojenosti – zpětná vazba je nová funkce pro provozovatele skupinových cvičení. Služba dotazníků umožňuje poslat e-mailem uživatelům odkaz na dotazník spokojenosti s přednastavenými otázkami. Dotazníků je... číst více

Nemáte web?

Tvorba webových stránek – reference

Zkuste také

Online rezervace pro restaurace

Provozujete ve svém centru také restauraci? Nabízíme Vám online rezervační systém pro restaurace.

Rezervační systém pro restaurace – RezervujStůlNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]