Nová vylepšení pro skupinové rezervace

5. 5. 2014

Nová vylepšení pro skupinové rezervace

Na vylepšeních rezervačního systému iSport neustále pracujeme a přinášíme další funkce, tentokrát pro klienty, kteří využívají skupinové rezervace.

Vylepšená správa kurzů

U kurzů je nyní přehlednější zobrazení všech termínů kurzu s možností rychlé opravy data a času lekce. Přesunutí termínu na jiný den je tak otázkou chvilky. Systém nově vede statistiku využití kapacity jednotlivých kurzů.

Export rezervací ze cvičení do XLS

V detailu aktivity přibyla ikona pro export do XLS, pomocí které si provozovatel může uložit všechny rezervace do XLS formátu.

Interní poznámka u aktivity

Provozovatel si může zapsat interní poznámku ke každé aktivitě. Poznámka není viditelná pro uživatele.

Kopie rozvrhu

Pokud máte pravidelně se opakující rozvrh, můžete vytvořit jeho kopii na další období. Nemusíte tedy již plánovat aktivity znovu, ale jednoduše je nakopírujete.

Zobrazení všech cvičení také formou seznamu

Systém umožňuje zobrazení všech aktivit také formou přehledného seznamu. V seznamu vidí uživatel všechny aktivity – kurzy a cvičení do budoucna, seřazené podle druhu aktivity a v rámci každé aktivity podle plánovaných termínů. 

Rozšířené listování rozvrhem

V listování rozvrhu k pohybu po týdnech "předchozí a následující" přibyl odkaz pro návrat na dnešní den. Pro rychlé listování po měsících nebo rocích jsme přidali doplňkový kalendář.

Možnost zadat jiný obsah e-mailu s rekapitulací pro kurzy

Rezervace na kurzy mají obvykle jiné podmínky než samostatné rezervace na cvičení. Provozovatel si nyní může napsat jiný text e-mailu s rekapitulací rezervace pro kurzy.

Novinky

Nové funkce - evidence členství a zablokování uživatele pro porušení storno podmínek

3. 7. 2015

Evidence členství U jednotlivých uživatelů je možné evidovat, zda jsou členové sportovního klubu a volitelně i konec platnosti členství. Mnoho sportovních klubů nabízí členství s určitými výhodami nebo slevami pro své... číst více

Nemáte web?

Tvorba webových stránek – reference

Zkuste také

Online rezervace pro restaurace

Provozujete ve svém centru také restauraci? Nabízíme Vám online rezervační systém pro restaurace.

Rezervační systém pro restaurace – RezervujStůlNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]