Nové funkce v systému iSport

7. 11. 2010

Nové funkce v systému iSport

Na vývoji sportovního systému iSport neustále aktivně pracujeme. Vylepšili jsme ovládání v administraci a odstranili drobné chybičky.

Mezi nové funkce patří možnost zpětného potvrzování rezervací e-mailem. Pokud provozovatel chce mít pod kontrolou veškeré rezervace, může si zvolit jejich zpětné potvrzování. Každá nová rezervace čeká na odsouhlasení. Provozovatel má možnost rezervaci potvrdit, nebo odmítnout. Při potvrzení systém odešle zákazníkovi e-mail o přijmutí jeho rezervace; při odmítnutí má obsluha možnost uvést do e-mailu důvod odmítnutí.

Další novinkou je možnost upozornění uživatelů pomocí okna, které se objeví při vybírání termínů. Upozornění je možné nastavit jenom pro určité dny, např. když chce provozovatel upozornit na novou akci v daný den.
Další využití této funkce je v tom, že lze omezit počet vybraných hodin pro rezervaci a když zákazník překročí tento počet hodin, okno ho upozorní, že v případě takto velké rezervace je například nutné složit zálohu.

Pro cvičení pilates jsme na míru doprogramovali funkci automatického zasílání sms, pokud dojde ke zrušení cvičení z důvodu minimální účasti.

Systém iSport jsme přeložili do slovenštiny, aby ho mohli využívat i naši slovenští zákazníci.

Novinky

Dotazníky spokojenosti

5. 4. 2017

Dotazníky spokojenosti – zpětná vazba je nová funkce pro provozovatele skupinových cvičení. Služba dotazníků umožňuje poslat e-mailem uživatelům odkaz na dotazník spokojenosti s přednastavenými otázkami. Dotazníků je... číst více

Nemáte web?

Tvorba webových stránek – reference

Zkuste také

Online rezervace pro restaurace

Provozujete ve svém centru také restauraci? Nabízíme Vám online rezervační systém pro restaurace.

Rezervační systém pro restaurace – RezervujStůlNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]