Nové funkce v systému

11. 8. 2011

Nové funkce v systému

Přidali jsme další statistiky a doplnili grafy ke statistikám. Pro větší přehled rezervační systém také generuje reporty různých událostí, které se staly během vybraného období. Můžete si tak vyfiltrovat třeba zakoupení permanentky, vložené či stornované rezervace a další.

V uživatelských účtech jsme přidali nástroj pro rychlé vyhledání uživatelů podle jména. Stačí napsat část jména a uživatelé se ihned vyfiltrují v tabulce.

Modul zasílání SMS – pro klienty, kteří využívají skupinové rezervace (cvičení, aerobic apod.), jsme přidali funkci automatického zrušení lekce při nízkém počtu rezervací. Systém sám rozpozná čas uzávěrky, kdy se již nikdo nemůže přihlásit a pokud není dosaženo minimální kapacity, rozešle SMS zprávu o zrušení cvičení zákazníkům i instruktorovi. Zákazníkům bude automaticky vrácen již odečtený kredit zpět.

Novinky

Dotazníky spokojenosti

5. 4. 2017

Dotazníky spokojenosti – zpětná vazba je nová funkce pro provozovatele skupinových cvičení. Služba dotazníků umožňuje poslat e-mailem uživatelům odkaz na dotazník spokojenosti s přednastavenými otázkami. Dotazníků je... číst více

Nemáte web?

Tvorba webových stránek – reference

Zkuste také

Online rezervace pro restaurace

Provozujete ve svém centru také restauraci? Nabízíme Vám online rezervační systém pro restaurace.

Rezervační systém pro restaurace – RezervujStůlNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]