Rezervační systém rozšířený o další nové funkce

16. 6. 2013

Rezervační systém rozšířený o další nové funkce

Změn a vylepšení v systému jsou desítky, vybíráme alespoň ty nejdůležitější:

Seskupení sportů pod jednu záložku

Pod jednou záložkou můžete nyní zobrazit i více sportovišť. To využijete například, když máte tenisovou halu a venkovní kurty. Seskupíte je pod jednu záložku, přičemž nezávisle na sobě jim nastavíte ceny a otevírací dobu.

Sdílení obsazenosti mezi zdroji

Pokud máte k dispozici jedno místo (místnost, hřiště, halu) určené například pro tenis a současně ho využíváte i pro jiné aktivity (např. cvičení), je možné nastavit sdílení obsazenosti. To znamená, že v případě, že založíte skupinové cvičení, automaticky se obsadí tenis, a naopak.

Týdenní zobrazení schématu obsazenosti

Nově můžete nastavit jako výchozí týdenní zobrazení a listovat ve schématu po celých týdnech.

Nový grafický přehled stavu kreditu

Historii čerpání kreditu jsme barevně odlišili pro větší přehlednost. Na první pohled rozeznáte již uskutečněné rezervace, dobití kreditu, rezervace, které se mají teprve uskutečnit, a další události, které mají vliv na výši kreditu.

Vylepšené týdenní plánování rezervací

Při tvorbě rezervace můžete nastavit její opakování. Systém okamžitě – ještě před uložením – zkontrolujte všechny volné termíny a v případě, že jsou některé obsazené, nabídne náhradní místo. Zadávání opakovaných rezervací je takto pohodlnější a rychlejší.

E-mailové upozornění na vypršení kreditu

Své zákazníky můžete e-mailem upozornit na blížící se vypršení kreditu. Máte možnost nastavit si několik termínů před vypršením platnosti, kdy se má upozornění odeslat.

Novinky

Dotazníky spokojenosti

5. 4. 2017

Dotazníky spokojenosti – zpětná vazba je nová funkce pro provozovatele skupinových cvičení. Služba dotazníků umožňuje poslat e-mailem uživatelům odkaz na dotazník spokojenosti s přednastavenými otázkami. Dotazníků je... číst více

Nemáte web?

Tvorba webových stránek – reference

Zkuste také

Online rezervace pro restaurace

Provozujete ve svém centru také restauraci? Nabízíme Vám online rezervační systém pro restaurace.

Rezervační systém pro restaurace – RezervujStůlNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]