Vylepšené storno podmínky

6. 9. 2016

Vylepšené storno podmínky

Storno podmínky jsou důležitou součástí systému a umožňují nastavení času, do kterého lze rezervaci bezplatně stornovat. V iSport systému je možné nastavit 3 druhy storno podmínek:

a) Čas před začátkem rezervace – provozovatel si může nastavit, že storno podmínka začíná platit například 3 hodiny před začátkem rezervace. Jakmile uživatel stornuje rezervaci a poruší podmínky, systém zaeviduje porušení storno podmínek.

b) Druhá možnost je nastavení konkrétního času během dne, do kterého lze stornovat rezervaci. Například je možné nastavit pro všechny ranní rezervace storno podmínku do 21.00 h večer předchozího dne.

c) NOVINKA – možnost nastavení procentuálních storno podmínek. Porušení storno podmínek se řídí dle nastavených procent. Například při stornování rezervace do 12 hodin před začátkem rezervace bude účtováno 50 % z ceny rezervace, do 6 hodin před začátkem 80 % ceny rezervace.

Novinky

Dotazníky spokojenosti

5. 4. 2017

Dotazníky spokojenosti – zpětná vazba je nová funkce pro provozovatele skupinových cvičení. Služba dotazníků umožňuje poslat e-mailem uživatelům odkaz na dotazník spokojenosti s přednastavenými otázkami. Dotazníků je... číst více

Nemáte web?

Tvorba webových stránek – reference

Zkuste také

Online rezervace pro restaurace

Provozujete ve svém centru také restauraci? Nabízíme Vám online rezervační systém pro restaurace.

Rezervační systém pro restaurace – RezervujStůlNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]