Rezervační systém iSport pro online rezervace

Pro koho je rezervační systém iSport

Také máte na svých webových stránkách pouze objednávkový formulář pro rezervaci? Nahraďte ho on-line rezervačním systémem iSport a získejte tak množství výhod, které rezervační systém poskytuje.

Víte, že Vaši zákazníci upřednostňují on-line rezervace před telefonickými nebo e-mailovými?

Výhody rezervačního systému iSport

Pro Vaše zákazníky

 • Systém je skutečně on-line, 24 hodin, 7 dnů v týdnu
  V dnešní době, kdy má každý možnost připojení k internetu - doma nebo v práci, je pohodlné podívat se na rozvrh a obsazenost služeb, zobrazit si volné kapacity a v klidu si vybrat vhodný termín.
 • Okamžitý přehled obsazenosti
  Váš zákazník si může přesně naplánovat návštěvu Vašeho centra – zvolit si datum, čas a sportovní aktivitu, které mu vyhovují, a okamžitě rezervovat.
 • Přehledné schéma obsazenosti s otevírací dobou a cenami
  Zákazník se zorientuje v rezervačním systému intuitivně a rychle, samotná rezervace je pro něj otázkou minuty. Nastaví si den a rezervuje čas a sportovní aktivitu. Systém okamžitě počítá cenu celkové rezervace. Zákazník má možnost si rezervovat více termínů najednou.

Pro provozovatele sportovního nebo wellness centra

 • Maximální využití kapacity
 • Systém nabízí oproti knize rezervací mnohem větší komfort a přehlednost.
  Časové schéma je barevně odlišené a přehledné. Systém iSport je optimalizován na co nejmenší počet klikání, proto vše potřebné máte hned po ruce. Kalendář pro výběr dne, prostor pro Vaše poznámky, přehled o zákaznících a jejich permanentkách, přehled o akcích a jiných událostech...
 • Okamžitý přehled o všech rezervacích a zákaznících
  Požádejte o přístupy do administrace demoverze zde a podívejte se sami, jak může být správa rezervací přehledná a pohodlná. Už žádné zmatky, papírování, dotazování kolegů, co kdo komu rezervoval nebo slíbil, vše bude podchycené a okamžitě (i zpětně) k nahlédnutí. Více na stránce Vlastnosti a funkce
 • Statistiky a reporty
  Statistiky za libovolné období – obsazení kapacity, statistiky rezervací přímo od zákazníků a od obsluhy, hodinové využití jednotlivých sportovních aktivit, vše formou tabulek a grafů. Navíc denní přehledy čerpání kreditů z permanentek, uskutečněných či smazaných rezervací apod.

Novinky

Dotazníky spokojenosti

5. 4. 2017

Dotazníky spokojenosti – zpětná vazba je nová funkce pro provozovatele skupinových cvičení. Služba dotazníků umožňuje poslat e-mailem uživatelům odkaz na dotazník spokojenosti s přednastavenými otázkami. Dotazníků je... číst více

Nemáte web?

Tvorba webových stránek – reference

Zkuste také

Online rezervace pro restaurace

Provozujete ve svém centru také restauraci? Nabízíme Vám online rezervační systém pro restaurace.

Rezervační systém pro restaurace – RezervujStůlNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]