Rezervační systém pro sporty, cvičení a aktivity

Možnosti a různá nastavení rezervačního softwaru iSport jsou opravdu široké. Uvědomujeme si, že každé sportovní zaměření má svá specifika. Na této stránce najdete ukázky nastavení pro jednotlivé sportovní nebo relaxační aktivity.

Rezervace pro tenis, squash, ricochet a badminton

Tyto sporty hrají minimálně dva hráči. Registrovaní hráči mohou využít a provést rezervaci i pro další hráče klubu, či pro hosty, kteří jsou automaticky upozorněni.

Tenisové kluby mohou využít modul permanentek pro klubové hráče. Kluboví hráči mohou mít jiné ceny a také jiné podmínky (např. přednostní právo) pro rezervace v určené časové období, což umožňuje funkce cenových hladin.

Systém automaticky odečítá odehrané hodiny z permanentek a vede denní přehledy. Veškerá historie pohybů na permanentce je uložena.

Pokud uživatel nepřijde bez omluvy, můžete tuto rezervaci označit jako "zákazník nepřišel". Rezervační systém vede seznam neomluvených rezervací a pokud si uživatel založí další rezervaci, obsluha bude upozorněna na předchozí neomluvené absence. V případě jejich většího počtu lze uživatele automaticky zablokovat. 

Rezervace skupinových cvičení
Fitness, jóga, zumba, aerobic, spinning, pilates, jumping, Pět tibeťanů, tanec

Rezervační systém umožňuje rezervace skupinových aktivit, na které se rezervuje více osob současně, tj. v jednom termínu. Pokud máte např. na aerobic kapacitu 20 osob + 5 náhradníku, jednoduše to nastavíte v systému. Přidáte barevné označení, jméno cvičitele a aktivitu pro aerobik máte založenou.

Pravidelné a dlouhodobé aktivity

Pomocí funkce pravidelné aktivity můžete jednoduše vytvořit rozvrh Vašich cvičení na několik měsíců dopředu.

Kurzy a náhrady

V systému je možné zakládat kurzy, které probíhají pravidelně, např. týdně. Uživatel se pak přihlásí na celý kurz, např. na 10 termínů najednou. Pokud se odhlásí z jednoho termínu kurzu, může dostat náhradu, kterou si má možnost vyčerpat na jiném kurzu nebo jednorázové lekci. 

Náhradníci

Náhradníci jsou automaticky upozorněni pomocí e-mailu a SMS, pokud se pro ně uvolní místo. Vše se děje plně automaticky.

Cvičení pro děti

U cvičení pro děti zadává uživatel navíc jméno dítěte, případně více dětí. Kromě jména si můžete vyžádat od uživatelů vyplnění dalších položek, např. věku dítěte.

Permanentky a kredity

V systému lze založit více permanentek na různá cvičení. U každé permanentky je možné nastavit její platnost od zakoupení, nebo dobu trvání třeba u sezónních permanentek. Když se blíží konec platnosti permanentky, systém odešle uživateli upozornění. Při rezervaci dochází k automatickému odečtení hodnoty z permanentky. Pokud uživatel stornuje rezervaci, je mu hodnota rezervace vrácena. Všechny pohyby na permanentce jsou zaznamenávány v historii, do které mohou nahlížet obsluha i uživatel.
Systém umožňuje vést u uživatelů také kreditový účet. Kredit se odečítá za každou provedenou rezervaci. Uživatelé i obsluha systému mají přehled o všech dobitích a pohybech na kreditovém účtu. 
Permanentku i kredit lze kdykoli zakoupit online pomocí platební karty, bankovním převodem nebo v hotovosti u obsluhy.

Automatické storno z důvodu nenaplnění minimální kapacity cvičení

Funkce automatické storno za Vás hlídá minimální kapacitu. Pokud není dosažen předpokládaný počet osob na cvičení, systém sám rozešle SMS přihlášeným uživatelům a také instruktorovi informaci o zrušení cvičení z důvodu nenaplnění minimální kapacity.

Výpočet odměn instruktorům za odcvičené hodiny

Rezervační systém sám vypočítá odměnu pro instruktory jednotlivých cvičení, a to podle počtu odcvičených hodin, resp. lekcí a nastavené hodinové sazby.

Rezervační systém iSport lze využít i pro on-line rezervace sauny, masáží a wellness služeb, které fitness centra a rekondiční studia obvykle nabízí vedle sportovních aktivit.

Rezervace pro fitness stroje a vybavení
Vibrostation, Power Plate, VacuShape, H.E.A.T., K2 Hiking, Rolletic, Alpinning…

iSport umožňuje nastavit i kratší časové intervaly než 30 minut, které jsou často potřebné právě pro cvičení na fitness strojích. V systému lze také nastavit libovolné pauzy mezi jednotlivými úseky cvičení, např. z důvodu provozní pauzy u některých strojů, doporučované výrobcem.

Rezervace pro sportovní centra, multifunkční haly a hřiště, bazény

Sportovní centra, multifunkční haly a víceúčelová hřiště fungují pro různé sporty a skupinové aktivity současně. Rezervační systém iSport Vám umožní sestavení přehledného rozvrhu.

Opakující se aktivity pohodlně vytvoříte pomocí funkce dlouhodobé rezervace na měsíce dopředu. Jednotlivé aktivity barevně odlišíte, zadáte maximální počet osob a počet náhradníků. Takto vytvořené barevné schéma současně slouží jako přehledný rozpis aktivit provozovaných ve sportovní hale nebo na hřišti.

V případě víceúčelových sportovních hal, kde se využívá jak celá plocha, tak i část hrací plochy, např. 1/2 haly (v závislosti na druhu sportu), je možné nastavit propojení obsazenosti. Když si někdo zarezervuje 1/2 hrací plochy např. pro badminton, automaticky se obsadí celá hala a není již možné rezervovat celou plochu. Funguje to samozřejmě i obráceně: když si někdo rezervuje celou halu, znepřístupní se možnost rezervace obou polovin haly. 

Rezervace pro bowling a kuželky

První verze rezervačního systému s názvem iBowling byla specializovaná právě na bowling. Systém bezchybně běží u našich zákazníků již několik let a za tu dobu ním prošly desetitisíce rezervací.

Bowlingová centra určitě využijí funkci událostí, registrovaných hráčů a dlouhodobých rezervací.


Nenašli jste zde Váš sport, cvičení nebo aktivitu? Nevadí, napište nám, rádi Vám poradíme.

Novinky

Dotazníky spokojenosti

5. 4. 2017

Dotazníky spokojenosti – zpětná vazba je nová funkce pro provozovatele skupinových cvičení. Služba dotazníků umožňuje poslat e-mailem uživatelům odkaz na dotazník spokojenosti s přednastavenými otázkami. Dotazníků je... číst více

Nemáte web?

Tvorba webových stránek – reference

Zkuste také

Online rezervace pro restaurace

Provozujete ve svém centru také restauraci? Nabízíme Vám online rezervační systém pro restaurace.

Rezervační systém pro restaurace – RezervujStůlNavigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]